Skip to content

Bendraukime!

Telefonas

+ 370 610 68 571

Bendravimas

Jei turite klausimų ar pageidavimų dėl mūsų veiklos ar paslaugų, nedvejokite kreiptis į mus. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus ir suteikti reikiamą pagalbą.

Jei turite svarbių klausimų, prašome juos pateikti raštu arba naudodamiesi aukščiau pateiktais kontaktiniais duomenimis.

Mes veiklą vykdome remdamiesi NUOLATINIO LIETUVOS GYVENTOJO INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMĖJIMU Nr. 1241051. Pažyma priklauso: Doloresa Greivytė Butkienė.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek kainuoja prekyba Blusturgyje ir ką galima išsinuomoti?

Viena prekybos vieta (1 metras: stalas arba kabykla) kainuoja 12€ perkant išankstinius bilietus arba 14€ mokant renginio vietoje. Vaikiškas bilietas kainuoja 5€.

Ar bilietus galima keisti, grąžinti?

Įsigijus išankstinį bilietą yra keičiamas ar grąžinamas tik tada, kai renginys neįvyksta. Turimą bilietą galite perleisti kitam dalyviui.

Kur galima įsigyti bilietus?

Bilietus įsigyti galima per Paysera bilietų platinimo platformoje. Jeigu lieka laisvų vietų, bilietus įsigyti galima ir renginio vietoje.

Ar taikote nuolaidas?

Visada taikome nuolaidą renkantis komplektą kabykla+stalas. Taip pat vaikams iki 14 metų stalo nuoma kainuoja 5€. Siūlome ir abonementus, su kuriais penkių bilietų paketą galima įsigyti pigiau. Karts nuo karto skelbiame papildomas nuolaidas ir nuolaidų kodus, juos sužinoti galite prenumeruojant mūsų naujienlaikraštį bei sekant Blusturgio profilius Facebook ir Instagram platformose.