Skip to content

BLUSTURGIO TAISYKLĖS

VIETA

BLUSTURGIS: Vilniaus Mokytojų namų kiemelis (Vasaros terasa). Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

BLUSTURGIS 2.0: Lukiškių kalėjimas 2.0 (didysis kiemas). Adresas: Lukiškių skg. 6, Vilnius.

LAIKAS

Blusturgis Senamiestyje vyksta kiekvieną sekmadienį 11-15 val., Blusturgis 2.0 Naujamiestyje – 12-16 val.

Prekeiviai renkasi likus 30 min. iki renginio pradžios.

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys!

Prekybai tinkamos prekės:

  • asmeniniai daiktai: nauji ar dėvėti nereikalingi daiktai (knygos, interjero detalės, drabužiai, avalynė, žaislai, papuošalai, baldai, augalai ir pan.)
  • autorinė kūryba: jūsų kurti papuošalai, aksesuarai, drabužiai, interjero detalės ir kiti meno kūriniai.
  • jūsų atstovaujamo lietuviško prekės ženklo išparduodamos prekės: sample sale, kolekcijų likučiai ir pan.
  • vintažiniai daiktai: jūsų sendaikčių kolekcija

Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems masinės gamybos daiktus.

REGISTRACIJA IR BLUSTURGIO DALYVIŲ BILIETAI

Prekybos vietų skaičius ribotas, todėl prekeiviai registruojasi ir Blusturgio dalyvio bilietus perka iš anksto. Dalyvių registracija ir bilietų pirkimas vyksta >>> čia.

Yra galimybė įsigyti Blusturgio dalyvio bilietus renginio dieną vietoje iš organizatorių.

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi inventoriumi: stalais (1 vnt. 12€), kabyklomis (1 vnt. 12€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius. Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Vaikams iki 14 metų, prekiaujantiems savo daiktais, turime specialų bilietą: stalas 1 vnt. 5€.

Vasaros abonementas stalas + kabykla, galiojantis 5 bet kuriuos sekmadienius iki rugsėjo 1 d. kainuoja 100€ (iš viso 5 stalai ir 5 kabyklos jūsų pasirinktu laiku ir vietoje).

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, etikečių kainoms ar popieriaus skelbimams paruošti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Prekeivių registracija ir įsikūrimas vyksta likus 30 min. iki renginio pradžios. Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – galimai praras rezervuotą vietą. Todėl svarbu atvykti laiku, o jei vėluosite – tiesiog praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite (renginio dieną) ir įspėkite.

Kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą prekybos vietą, vietos iš anksto nėra rezervuojamos. Užimti prekybos vietą galima tik už ją sumokėjus ir organizatoriams nuskenavus bilietą prie įėjimo.

Jei lieka laisvų vietų susirinkus visiems dalyviams, gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatrių ir susimokėję už inventoriaus nuomą.

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių: sceną, barą, aparatūrą), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571