Skip to content

TAISYKLĖS

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys!

Prekybai tinkamos prekės:

  • asmeniniai daiktai: nauji ar dėvėti nereikalingi daiktai (knygos, interjero detalės, drabužiai, avalynė, žaislai, papuošalai, baldai ir pan.)

  • jūsų pagaminti daiktai: rankdarbiai, meno kūriniai, dizaino objektai (žvakės, drabužiai, keramika, paveikslai ir pan.)

  • vintažiniai daiktai: jūsų sendaikčių kolekcija

  • maisto produktai: jūsų namuose su meile pagamintas maistas (duona, pyragai, užkandžiai, kava ir pan.)

Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais ar gaminiais. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems masinės gamybos daiktus.

 

REGISTRACIJA

Prekybos vietų skaičius ribotas, todėl dalyviai registruojasi iš anksto. 

 

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi Blusturgio inventoriumi: stalais (1 vnt. 12€), kabyklomis (1 vnt. 12€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius.

Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Blusturgis vyksta 12.00-16.00val. Prekeivių registracija vyksta 11.30-12.00 val.  Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą (rezervacija galioja iki 12.00val.). Todėl svarbu atvykti laiku, o jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite ir įspėkite.

Nuo 11.30 val. po vieną leidžiami užsiregistravę prekeiviai, kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą vietą. Užimti prekybos vietą galima tik už ją sumokėjus ir gavus organizatorių leidimą.

Jei yra laisvų vietų, nuo 12.00 val. gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių.

 

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

 

KONTAKTAI

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571