Skip to content

BILIETAI IR TAISYKLĖS

BILIETAI

Prekybos vietų skaičius ribotas, todėl prekeiviai registruojasi ir Blusturgio dalyvio bilietus perka iš anksto. Bilieto kaina 12, galima rinktis kabyklos ir/ar stalo nuomą.

Yra galimybė įsigyti Blusturgio dalyvio bilietus renginio dieną vietoje iš organizatorių.

Lankytojams įėjimas visada laisvas.

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys!

Prekybai tinkamos prekės:

  • asmeniniai daiktai: nauji ar dėvėti nereikalingi daiktai (knygos, interjero detalės, drabužiai, avalynė, žaislai, papuošalai, baldai ir pan.)
  • jūsų pagaminti daiktai: rankdarbiai, meno kūriniai, dizaino objektai (žvakės, drabužiai, keramika, paveikslai ir pan.)
  • vintažiniai daiktai: jūsų sendaikčių kolekcija
  • maisto produktai: jūsų namuose su meile pagamintas maistas (duona, pyragai, užkandžiai, kava ir pan.)

Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais ar gaminiais. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems masinės gamybos daiktus.

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi inventoriumi: stalais (1 vnt. 12€), kabyklomis (1 vnt. 12€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius. Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius. Jūsų prekybos inventorius apmokestinamas taip pat kaip ir mūsų – 12€/1m.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

BLUSTURGIS Vasaros terasoje:

Vasaros sezonas jau uždarytas!

Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

BLUSTURGIS 2.0 Lukiškių kalėjime 2.0:

Vasaros sezonas jau uždarytas!

Adresas: Lukiškių skg. 6, Vilnius

Likus 30 min. iki turgaus pradžios po vieną įleidžiami užsiregistravę ir Blusturgio dalyvio bilietą įsigiję prekeiviai. Kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą prekybos vietą, vietos iš anksto nėra rezervuojamos. Užimti prekybos vietą galima tik už ją sumokėjus ir organizatoriams nuskenavus bilieto QR kodą prie įėjimo.

Jei yra laisvų vietų, gali prisijungti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių ir susimokėję už inventoriaus nuomą.

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių: sceną, barą, aparatūrą), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571