VIETA: Vilniaus Mokytojų namų kiemelis (Vasaros terasa). Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

LAIKAS: Blusturgis vyksta sekmadieniais 11.00-15.00 val.

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys!

Prekybai tinkamos prekės:

  • asmeniniai daiktai: nauji ar dėvėti nereikalingi daiktai (knygos, interjero detalės, drabužiai, avalynė, žaislai, papuošalai, baldai ir pan.)
  • jūsų pagaminti daiktai: rankdarbiai, meno kūriniai, dizaino objektai (žvakės, drabužiai, keramika, paveikslai ir pan.)
  • vintažiniai daiktai: jūsų sendaikčių kolekcija
  • maisto produktai: jūsų namuose su meile pagamintas maistas (duona, pyragai, užkandžiai, kava ir pan.)

Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais ar gaminiais. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems masinės gamybos daiktus.

REGISTRACIJA IR BLUSTURGIO DALYVIŲ BILIETAI

Prekybos vietų skaičius ribotas, todėl prekeiviai registruojasi ir Blusturgio dalyvio bilietus perka iš anksto. Dalyvių registracija ir bilietų pirkimas vyksta čia: https://blusturgis-2023-sezonas.eventon.lt/

Yra galimybė įsigyti Blusturgio dalyvio bilietus renginio dieną vietoje iš organizatorių (renginio dieną bilietai brangsta).

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi inventoriumi: stalais (1 vnt. 12€), kabyklomis (1 vnt. 12€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius. Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Blusturgis vyksta 11.00-15.00val. Prekeivių registracija vyksta 10.30-11.00 val.  Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą. Todėl svarbu atvykti laiku, o jei vėluosite – tiesiog praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite (renginio dieną) ir įspėkite.

Nuo 10.30 val. po vieną įleidžiami užsiregistravę ir Blusturgio dalyvio bilietą įsigiję prekeiviai. Kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą prekybos vietą, vietos iš anskto nėra rezervuojamos. Užimti prekybos vietą galima tik už ją sumokėjus ir organizatoriams nuskenavus bilietą prie įėjimo.

Jei yra laisvų vietų, nuo 11.00 val. gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių ir susimokėję už inventoriaus nuomą.

Atvykti galima viešuoju transportu (artimiausios stotelės: Reformatų st., Centro poliklinika), automobiliu (Blusturgis vyksta Mėlynojoje parkavimo zonoje, tad rekomenduojame išsikrauti daiktus prie įėjimo ir automobilį nemokamai palikti Raudonojoje zonoje kirtus Pylimo g.)

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių: sceną, barą, aparatūrą), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571