Pirmasis Blusturgis Vilniuje įvyko 2008-aisiais. Šie mainai akimirksniu išpopuliarėjo ir  tapo gyvybingu sekmadienio popietės renginiu. Juk visi namuose turime nebereikalingų daiktų, kodel jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusų turgus – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur daiktai keliauja iš vienų rankų į kitas.

BLUSTURGIO TAISYKLĖS

VIETA: Vilniaus Mokytojų namų kiemelis (Vasaros terasa). Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius

LAIKAS: Blusturgis vyksta sekmadieniais 11.00-15.00 val.

PREKIAVIMAS

Blusturgyje gali prekiauti visi norintys. Prekiauti galima tik savo asmeniniais daiktais. Kūrėjai taip pat gali prekiauti savo kurtais rankdarbiais, su nuolaida išparduoti senų kolekcijų daiktus ar bandomuosius, ekspozicinius modelius. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus. Taip pat negalima prekiauti maistu ar maisto produktais.

REGISTRACIJA

Norint prekiauti Blusturgyje būtina iš anksto užsiregistruoti. Norint užsiregistruoti, reikia užpildyti DALYVIO ANKETĄ.

Jei neturite galimybės naudotis internetu, galima užsiregistruoti paskambinus ar  turgaus metu. 

PREKYBOS VIETA IR INVENTORIUS

Blusturgio metu prekeiviai naudojasi Blusturgio inventoriumi: stalais (1 vnt. 10€), kabyklomis (1 vnt. 10€), kėdėmis (nemokamai), skėčiais (nemokamai). Pakabomis drabužiams kiekvienas pasirūpina pagal asmeninius poreikius.

Viena prekybos vieta yra ~ 1 metras.

Dėl vietos trūkumo ribojama galimybė atsivežti savo inventorių. Jei dėl tam tikrų priežasčių norite atsivežti savo inventorių, iš anksto informuokite organizatorius.

Jūsų prekybos vieta – jūsų asmeninė parduotuvė. Įsikurkite tvarkingai, nedėkite prekių ant žemės, pasipuoškite prekybos vietą. Turėkite maišelių pirkiniams supakuoti, smulkių grynųjų pinigų grąžai.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS

Blusturgis vyksta 11.00-15.00val. Prekeivių registracija vyksta 10.30-11.00 val.  Atvykę per anksti turės luktelėti prie įėjimo, o pavėlavę – praras rezervuotą vietą (rezervacija galioja iki 11.00val.). Todėl svarbu atvykti laiku, o jei negalite dalyvauti ar vėluosite – praneškite elektroniniu paštu (iki šeštadienio) ar paskambinkite ir įspėkite.

Nuo 10.30 val. po vieną leidžiami užsiregistravę prekeiviai, kiekvienas atėjęs gali pasirinkti jam patinkančią laisvą vietą. Užimti prekybos vietą galima tik užsiregistravus ir sumokėjus pas organizatorius  prie įėjimo į Blusturgį.

Jei yra laisvų vietų, nuo 11.00 val. gali įsikurti visi norintys (ir neužsiregistravę), prieš tai gavę tam leidimą iš organizatorių.

Atvykti galima viešuoju transportu (artimiausios stotelės: Reformatų st., Centro poliklinika), automobiliu (Blusturgis vyksta Mėlynojoje parkavimo zonoje, tad rekomenduojame išsikrauti daiktus prie įėjimo ir automobilį nemokamai palikti Raudonojoje zonoje kirtus Pylimo g.)

BENDRA TVARKA

Be organizatorių sutikimo negalima keisti jums skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų ar kabyklų. Prekeiviai savo daiktus gali išsidėlioti tik jiems paskirtoje vietoje ant tam skirtų stalų, kabyklų ar kėdžių (draudžiama tam naudoti kitą terasoje esantį inventorių), neužstojant kitų prekeivių ar praėjimo. Rekomenduojama nedėti daiktų ant žemės.

Dėl COVID-19 prekeiviai turi laikytis saugaus  atstumo, pagal poreikį dezinfekuoti savo prekes, plauti rankas bei laikytis kitų rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Prekeiviai yra atsakingi už savo prekybos vietą, todėl ją turi palikti tokią, kokią rado (t.y. nesugadinti inventoriaus, nepalikti šiukšlių).

Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgaus svečių atžvilgiu.

Renginio vieta ir laikas gali keistis. Sekite naujienas Facebook.

KONTAKTAI

Adresas: Vilniaus g. 39, Vilnius LT-01119

Registracijos anketos nuoroda: čia

El. paštas: sekmadienis@blusturgis.lt

Tel.: Ramunė 862060882, Doloresa 861068571

Leave a Reply

Your email address will not be published.